Rotasyonel Paletler

                Paletler, neredeyse tüm üretim, endüstriyel ve eşya barındırma ortamlarında temel bir unsurdur. Forkliftler, palet krikoları, ön yükleyiciler veya diğer malzeme taşıma cihazları ile düzenli olarak taşınan paletler, malların güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasına veya depolanmasına izin verir.                    

                  Plastik Paletler, geleneksel ahşap paletlere göre bir dizi özellik ve tasarruf sunar. Gıda, ilaç, kimya, baskı ve tıbbi tesisler dahil olmak üzere giderek artan sayıda sektör, ahşap veya metal paletlerden kullanım için plastik paletlere hızla dönüşüyor.

                  Plastik paletlerde bulunan ve  ahşap paletlerden bulunmayan bir dizi iyileştirme, temizlik ve sanitasyon vardır. Odun kıymıklarının, talaşların, çivilerin ve daha fazlasının ortadan kaldırılması, çalışma alanlarının ve çalışma hücrelerinin üretim için daha temiz ve güvenli tutulmasına yardımcı olur.

                  Rotasyonel kalıplama ile üretilen paletler , diğer kalıplama işlemleri ile üretilen paletlere kıyasla çeşitli benzersiz özelliklere ve avantajlara sahiptir.

                * Uzun ömürlü kullanım 

                * Yüksek dayanım 

                * Kullanım süresine bağlı olarak maliyet avantajı 

                * +80 derece ile - 30 derece arasında kullanım aralığında tam performansı sunar .   Yorumlar

Bir yorum bırakın

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır*